Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Şirketimiz ürettiği katma değerli hizmetler ile müşterilerinin haklarını korumaları konusunda kendilerine yardımcı olmayı misyon edinmiştir.
Hizmet yelpazemiz bu misyona uygun olarak şekillenmiştir ve her geçen gün gelişmektedir.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Şirketimiz, iş hayatında müşterilerini daima bir adım önde tutabilmek için çalışmalarında en son teknolojiyi kullanmaktadır. Dürüstlüğe ve etik kurallara duyulan bağlılık, kamu ve özel sektör deneyimi, yabancı dil bilen ekip, geniş çaplı yerel ve uluslararası bağlantılardan oluşan güçlü network, en ileri teknolojilerin kullanılması, sürekli eğitim ve ilerlemeye verdiğimiz önem, güçlü çözüm ortaklaı ve sağlam müşteri portföyümüz bizi farklı kılan başlıca unsurlardır. NEDEN S4 (ESFOR) ? -Güvene, dürüstlüğe ve etik kurallara duyulan bağlılık -Kamu ve özel sektör deneyimi -Yabancı dil bilen ekip -Geniş çaplı yerel ağ -Uluslararası temas -En ileri teknolojinin kullanılması -Sürekli ilerleme ve eğitim -Sağlam müşteri portföyü

Gizlilik ve Etik

Güvenlik ve araştırma mesleği, mutlak bir gizlilik ve etik standartlar çerçevesinde çalışmayı gerektirmektedir. Esfor, gizli bilgilerin korunması ve tüm mesleki görevlerin ulusal ve uluslararası yasalar ve yüksek ahlaki değerler doğrultusunda yürütülmesi konusunda son derece hassastır.

Deneyim ve Yetkinlik

Geçmişte Türk Polis Teşkilatı ve İnterpol’de görev alan ekip; emniyet (Polis ve Jandarma), denetim, güvenlik ve güvenlik danışmanlığı, araştırma, insan kaynakları, bilgi teknolojileri, ekonomi, işletme yönetimi, muhasebe ve finans geçmişine sahip 15’ten fazla tam zamanlı çalışandan oluşmaktadır. S4 (ESFOR) Ticari yönetim ekibinin deneyimi, emniyet birimlerinde ve özel sektörde edinilen 35 yılı aşan birikimden beslenmektedir.Yönetim ekibinde CPP ve CFE sertifikalı üyeler vardır.

Güçlü Referanslar

Müşterilerimiz ağırlıklı olarak çokuluslu kuruluşlar, büyük yerel şirketler, hukuk firmaları ve diğer uluslararası güvenlik danışmanlığı firmalarıdır. S4, çoğu çokuluslu şirket olan ve Fortune 500de adı geçen yüzlerce müşteriye hizmet vermiştir. Talep üzerine referanslar sunulabilir.