Hakkımızda

S4 Ticari Araştırma Marka ve Yönetim Danışmanlığı A.Ş. kalitede mükemmellik hedefine uygun şekilde, farklı sektörlerdeki işletmelere araştırma ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Hazırladığı kapsamlı ve bilgilendirici raporlama sistemiyle Türkiyedeki diğer araştırma ve danışmanlık şirketleri arasında farklı bir yere sahiptir.

Müşterilerimiz ağırlıklı olarak çokuluslu kuruluşlar, büyük yerel şirketler, hukuk firmaları ve diğer uluslararası güvenlik danışmanlığı firmalarıdır.S4, çoğu çokuluslu şirket olan ve Fortune 500’de adı geçen yüzlerce müşteriye hizmet vermiştir. Talep üzerine referanslar sunulabilir.

Vizyonumuz; Güvenlik metotları ve standartlarının geliştirilmesine öncülük eden, dünya çapında tanınan ve talep edilen bir güvenlik danışmanlığı ve araştırma firması olmaktır.

Misyonumuz; Sektöründe öncü olmanın bilinciyle, sahip olduğu nitelikli iş gücü, teknolojisi ve etik değerlere saygılı kurumsal kültürü ışığında dünya çapındaki kurumsal tüm müşterilerine profesyonel araştırma – inceleme, denetim ve danışmanlık hizmetleri vermektir.

Bizimle bir adım öndesiniz...


Yönetim ve Operasyon Ekibimiz

Her birisi konusunda uzman ve deneyimli yönetim ve operasyon kadromuz...

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Şirketimiz, iş hayatında müşterilerini daima bir adım önde tutabilmek için çalışmalarında en son teknolojiyi kullanmaktadır. Dürüstlüğe ve etik kurallara duyulan bağlılık, kamu ve özel sektör deneyimi, yabancı dil bilen ekip, geniş çaplı yerel ve uluslular arası bağlantılardan oluşan güçlü network, en ileri teknolojilerin kullanılması, sürekli eğitim ve ilerlemeye verdiğimiz önem, güçlü çözüm ortaklaı ve sağlam müşteri portföyümüz bizi farklı kılan başlıca unsurlardır.

Gizlilik ve Etik

Güvenlik ve araştırma mesleği, mutlak bir gizlilik ve etik standartlar çerçevesinde çalışmayı gerektirmektedir. Esfor, gizli bilgilerin korunması ve tüm mesleki görevlerin ulusal ve uluslararası yasalar ve yüksek ahlaki değerler doğrultusunda yürütülmesi konusunda son derece hassastır.

Deneyim ve Yetkinlik

Esfor yönetim ekibinin deneyimi; emniyet birimlerinde ve özel sektörde edinilen yüz elli yılı aşan birikimden beslenmektedir.Yönetim ekibinde CPP (Certified Protection Professional) ve CFE (Certified Fraud Examiner) sertifikalı üyeler vardır.

Güçlü Referanslar

Müşterilerimiz ağırlıklı olarak çokuluslu kuruluşlar, büyük yerel şirketler, hukuk firmaları ve diğer uluslararası güvenlik danışmanlığı firmalarıdır. S4, çoğu çokuluslu şirket olan ve Fortune 500de adı geçen yüzlerce müşteriye hizmet vermiştir. Talep üzerine referanslar sunulabilir.